Ballybur Castle Irsko 2015

Hlavní stránka

Ballybur Castle Irsko 2015

VideoIndonesie GPSFotogalerie

Film
01
Film
02
Film
Termín srpen 2015

Pozvánka na výlet. Tak se nám povedly výlety Chlum u Třeboně a Česko Saské Švýcarsko,Šumava, aspoň doufám. A teď bych to posunul dál. Třeba do Irska a místo chalupy na hrad.
Tak a teď to přeskočte malinko níž na obrázky, abyste se dostali do nálady a pak se sem vraťte pro detaily pozvánky. Tak šup
(oficiální stránky hradu) a hospody  
Je to Ivanky dárek k mým 50-ti nám
Tak co dál ? No to je snadný, pozvat přátele

Kde to vlastně je - mapka okoli Kilkenn, celé Irsko

Par motivačních videí 1slecna z Kilkenn a Kilkenny bar jeste jednou, Středozem , ...

Pozvánka od Ivanky Pdf

Kapacita na pohodu cca 10-12 lidi
Termín 14 dní (9 - 22.8.) nabízí rozdělit to na dva týdenní  pobyty (9-15.8 a 15 - 22.8) , ale pokud tam někdo s námi vydrží 14 dní, nebo zkombinuje část s vlastním výletem třeba 4 dny mimo na cestách v B+B, proč ne
Je potřeba se rozhodnout skoro rychle, cena letenky, letět společně, ...
Zpáteční letenka dnes do Dublinu cca 3 500,-
Cena pobytu. Hrad na 14 dní je dárek pro mě, s kterým se s vámi chci podělit, tedy zdarma. Ostatní náklady, pronájem kol, auta, letenky ... tak to je na vás.
My na celý pobyt, tj 14 dní půjčujeme auto na letišti ( múžeme někoho dovézt z letiště a na letiště)
Doprava z letiště cca 125 km autobusem za pár E-ček
Doprava z  Kilkenn na Hrad cca 8 km Taxi-Mirek
Pronájem kol na místě dle potřeby, v Kilkennách, na cenu si nevzpomenu
Vypada to jako pobytový výlet, ale nebude. Věřím že kouzlo hradu a moje zvědavost z toho udělá poznávačku. Každopádně - kdo slezl nejyšší horu nějaké země? Carrauntoohil musíme zdolat!

Taky jsem přemyšlel třeba dát výlet, jedno přespání mimo hrad a návrat, ale asi cenově to bude lepší být na hradě a těch cca 150 + 150 km, co je to do okolních cílů bude v pohodě, jen bude třeba vstávat cca v 6:00 na Carrauntoohil.
Kola, určitě kolem Kilkenn - Bennettsbridge - Thomastown  - Jerpoint Abbey - Inistioge (okolo
řeky Nore ).

Tak zkusme lépe termíny (tady potřebuji vaši aktivní spolupráci, abych tušil obsazenost, jaké pronajmout auto, .. ) a sleduj zelená písmenka !

1. týden- rodinný: Ja, Ivanka, Tynka, Vojta, Fanda, Květa, Mamka, Petr a Monika =9 lidí ( to je málo na hrad pro 12 lidí a více, ale je to sestava pro pohovější aktivity, autem kolem Kilken, mrknout se na Killarney National Park, poloostrov Digle, Ring of Kerry.. 
Prostor pro toho kdo by to chtěl dát na 14 dní, místo na hradě k dispozici plus možnost vlastních výletů do vzdálenějších cíli, například (Connemara, Burren) třeba 4 dny, vlastní ubytování v B+B, ale ať se nekryjí s druhým akčním týdnem. Nabídka 14 dní platí pro všechny.
2. týden-akční: Já, Ivanka, Iva, Radek, Jana, Jirka, Renata, Jirka, Doktor, Cipísek = 10 lidí (každopádně kola kolem Kilkenn, mnoho hospod, Killarney National Park a v něm nejvyšší horu Irska Carrauntoohil). Do prava z letiště autobusem, ale možná tam povezu první varku zpět, tak bych vás mohl dovézt, ale to jsou detaily.
Tady byste měli zvážit účastnit se i v 1.týdnu, třeba častečně sami v B+B na cestáh, ale místo na Hradě budete mít vždy k dispozici, ale ať se aktivity nekrejí s druhým týdnem, a to bude určo kola kolem Kilken, cca 70 km,  
Carrauntoohil a Killarney National Park

No je dost možné, že od vás dostanu košem, rád bych to uzavřel do konce ledna, popřípadě pokud by hrad hrozil prázdnotou oslovil další adepty a ať si můžeme objednat letenky, ...

Snažil jsem se připravit nějaký program, ale lepší bud ten, co si vymyslíme a uděláme na místě, .. Tak jen tady odkaz na naše Irsko 2010 a typy na výlety, místa, klikni na obrázek níže. Nedalo mě to tak nějaké nápady, klikni na pivko pivko
Stránky inspirace o Irsku

Výlety
vylety

Kulturní festival
http://www.kilkennyarts.ie/

Foto hradu
Přízemí kuchyně
Kuchyně přízemi
Přízemí kuchyně 2
1. patro koupelna1. patro koupelna
1. Patro loznice
1. Patro loznice
1. Patro výklenek
1. patro výklenek
2.Patro jídejna
2.Patro jídejna
2.Patro jídelna
2.Patro jídelna
3. Patro vchod
3. Patro vchod
3. Patro výklenek
3. Patro výklenek
3. patro pohled do jídelny v 2P
3. patro pohled do jídelny v 2P
4. Patro obyvak
4. Patro obyvak
4. Patro vyklenek
4. Patro vyklenek
4. Patro houpacka
4. Patro houpacka
4. Patro strecha
4. Patro strecha

zpět